Ndez rrjetin me fotografinë e radhës.

Oriola Marashi ka publikuar një fotografi atraktive në Instagram.

Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u shfaq në bikini të kuqe.

Teksa po pushonte në Spanjë, modelja nuk ka hezituar të ekspozojë format trupore në të kuqe.

Në atë foto, bukuroshja pranoi komente dhe pëlqime të panumërta nga ndjekësit, të cilët e komentonin për format trupore. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË