Kanë qenë të shumtë artistët e estradës që kanë reaguar pas shkarkimit të qeverisë Kurti.

Edhe modelja Oriola Marashi ka reaguar.

Marashi ka shkruar se kryeministrin e rrëzuan hienat e korrupsionit.

“Ah moj Kosovë! Fitoren që e mori Albin Kurti me votat e popullit ia rrëzoi kuvendi me hienat e korrupsionit, smund ta besoj”, ka shkruar në njërin nga postimet modelja.

Ajo ka bërë dhe një postim tjetër ku ka shkruar:“Kur në botë vjen një gjeni i vërtetë, kuptohet nga fakti se të gjithë idiotët mbledhen kundër tij”, ka shkruar tutje Marashi.

MUND TË JU PËLQEJNË