Ka disa ditë që emrat Nora dhe Robert janë më të dëgjuarit kohët e fundit, kjo për shkak të ndarjes së tyre që bëri bujë të madhe.

Çështja e tyre u rrit dhe u mediatizua aq shumë sa ende po vazhdon të mbes top temë në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Çdo ditë thuajse po del diçka e re rreth ngjarjes. Përkundër, Robertit që e ka bërë të ditur përmes një statusi të cilin më pas e fshiu nga këngëtarja ende nuk kemi ndonjë reagim.

 

Thjesht Nora siç duket ka vendosur të rri larg kësaj çështje duke shijuar në maksimum pushimet me familjet.

Në imazhet e postuara nga atje ka një detaj që është vënë re e që po zgjon kureshtje.

Vallë unaza në gishtin e Norës të jetë nga Roberti apo dikush tjetër?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË