Ronela Hajati është këngëtarja nga Shqipëria shumë e dashur për publikun.

Përveç për talentit qe ka në këndim, ajo shquhet edhe për humorin e saj që e vërejmë në çdo paraqitje publike.

Ronela është shumë aktive edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet shumë joshëse.

E grimosur me stil dhe me flokë të rregulluara bukur, frizerka e ka transformuar Ronela Hajatin.

MUND TË JU PËLQEJNË