Janë një nga çiftet më të dashura dhe më të përfolura nga publiku shqiptarë.

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko tanimë janë bërë prindër të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin Zëri.

Ata duket se po e shijojnë secilin moment me të, duke qenë se edhe në paraqitjet publike nuk hezitojnë ta shfaqin djalin e tyre.

Edhe pse janë të angazhuar në punët e tyre, ata arrijnë me sukses të kalojnë kohën më të madhe me Zërin. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË