Hami dhe Gëzimja janë çifti më i përfolur i vitit që lam pas.

Viti 2019 ishte në favorin e çiftit, së pari ata kurorëzuan lidhjen me martesë e më pas tani edhe shtatëzania e Gëzimes, shkruan “Kosovarja”.

Si çdo personazh tjetër edhe Gëzimja mbrëmë ka përcjellur imazhe të momenteve festive.

Ajo dhe Hami kanë sjellë një imazh shumë të këndshëm për ndjekësit e tyre, e tani që edhe po bëhen prindër po marrin akoma më shumë vëmendje.

E ulur në prehrin e Hamit, çifti shkrepen një imazh ku po duken të mrekullueshëm./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË