Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAvip.

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me rejën e saj Leartën, përmes së cilës e uron atë për përvjetorin e martesës.

MUND TË JU PËLQEJNË