Shyhrete Behluli është e njohur familjarisht.

Këngëtarja në fjalë ka një familje të gjerë, ku secili njihet për suksese të shumta në jetën profesionale, shkruan “Kosovarja”.

Duke jetuar një jetë të lumtur shpesh e gjithë familja ndajnë momente të ndryshme së bashku.

Edhe sot, për ditëlindjen e Engjit familja 11 anëtrashëshe festojnë në hapësirën e shtëpisë për shkak të situatës që jemi të imponuar të qëndrojmë të mbyllur.

Se sa bukur duken dhe janë kombinuar në veshje, e dëshmon imazhi në vijim. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË