Ka afro një muaj që kur Loredana dhe Mozzik i dhanë fund lidhjes së tyre.

Ndonëse Loredana po vazhdon me projektet e saj, dhe koncertet e shumta, reperi Mozzik është kthyer në Kosovë.

Së fundmi Mozzik ka publikuar një fotografi, ndërsa ka shkruar se pavarësisht të gjitha, po gjen mbështetje te Zoti.

“Ndoshta nuk di asgjë … por e di që Zoti nuk ka Instagram, por ai po më ndjek kudo”, kanë qenë fjalët e tij.

Ndryshe, Mozzik dhe Loredana kanë një vajzë nga lidhja e tyre të quajtur Hana./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË