Familja Muqiqi të gjithë janë qendër e vëmendjes në mediat rozë.

Fëmijët e këngëtarit të njohur Nysret Muqiqit po korrin suksese të njëpasnjëshme në fusha të ndryshe, shkruan “Kosovarja”.

Me aktivitete e ngjarje të shumta, paraqitjet e ndrshme në rrjete sociale nuk u mungojnë asnjëherë.

Tani është vajza e tij e cila po shndrit me pamjen në mbrëmjen e maturës.

Motra e saj Biona ka publikuar një imazh teksa na prezanton vetëm me fytyrën e saj me ç’rast është rregulluar për mbrëmjen e maturës.

Enea me bukurinë e saj natyrale, me një grim të thjeshtë me të vërtetë po duket një yll i vërtetë.

Ndryshe, e gjithë familja njihen për elegancë dhe stil të veçantë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË