Morena Taraku është bërë me flokë të bardhë.

Morena ka ndryshuar dukjen e saj dhe këtë e ka treguar menjëheër në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka postuar një video ku shihet duke ecur e veshur në një palë xhinse dhe bluzë të bardhë shumë të shkurtër.

Me këtë rast ajo Morena ka treguar se është krenare me të pasmet e saj, pasi edhe pëshkrimi që i ka bërë videos që ka postuar është një pjesë nga kënga e Justin Bieber, ‘Yummy’ u flet pikërisht për to.

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/2828713260522152/

MUND TË JU PËLQEJNË