Morena Taraku si duket po përgatit diçka të re.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, po vjen me diçka të re.

Nëpërmjet disa fotografive të publikuara në Instastory, ajo ka lënë të kuptohet se po vjen me këngë të re madje mendon se ajo do të jetë hit.

“Do të thotë, jam tu gatu pite me hite”, ka shkruar ndër të tjera këngëtarja pranë postimit.

Se çfarë po zihet mbetet ta shohim mirëpo Morena ka një kohë që ka filluar të merret edhe me muzikë dhe duket se e ka ndërmend ta vazhdoj këtë rrugëtim.

MUND TË JU PËLQEJNË