Një ndër personazhet më të komentuar të shoubizit kohët e fundit padyshim që përmendet thuajse non- stop është emri i Morena Tarakut.

Këngëtarja dhe modelja kosovare ka vite që është zhvendosur në Turqi, ku edhe atje po bën famë të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse, disa herë u përfol shumë për jetën private duke i dalë sheshit bisedat private, Morena nuk u ndal ajo thjesht tregoi karakterin e saj të fortë.

Madje, as kjo e as asgjë tjetër s’po e ndal ta shijoj jetën sa në Turqi e sa në vendet që ia do qejfi asaj.

Së fundmi, ajo shfaqet duke marrë poza atraktive brenda veturës luksoze, ku tani që është bërë biondinë po duket akoma më tërheqëse e më e bukur./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË