Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, ku prurjet e reja të fundit gjendjen në garderobën e saj.

Tani ajo ka bërë atë të radhës, një motorr të cilin këngëtarja po e quan lodrën e saj më të re.

“Lodra ime më e re” shkruan Morena në fotografinë e publikuar.

Ndryshe Morena ka kohë që është shpërngulur për të jetuar në Turqi, por vizitat janë të shpeshta edhe në Prishtinë.

Projekti i saj i fundit është ai me titull “Swag” të cilin këngëtarja e lansoi para një muaji dhe deri tani numëron afër dy milionë shikime në kanalin e saj në Youtube.

MUND TË JU PËLQEJNË