Modelja e njohur, Demi Rose ka sjellur imazhe të ‘nxehta’.

E veshur në bikini të bardha, 23 vjeçarja tregoj asetet e saj ‘përvëluese’

Në një pozitë joshëse, Demi ekspozoj të pasmet ‘bombastike’ fal të cilave edhe bëri famë.

Ndryshe, Demi njihet edhe për lidhjet në të kaluarën me reperët Drake dhe Tyga./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË