Miriam Cani e ka publikuar imazhin e ëmbël të fëmijëve të saj.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë.

Ajo solli në jetë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Duam, ndërsa ardhjes në jetë të tij me padurim përveç prindërve e ka pritur edhe motra e madhe Ameli.

Ameli po kalon momente të këndshme me vëllain e vogël ndërsa Miriami e ka ndarë me ndjekësit një imazh të ëmbël ku ajo shihet duke e shëtitur Duamin.

“Shetitja e pare moter e vella ”, ka shkruar Miriami pranë postimit.

MUND TË JU PËLQEJNË