Janë çifti shembull në mediat rozë.

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha së bashku me moderatorin e njohur Naim Abazin vazhdojnë të cilësohen si ndër më të mirë në shumë aspekte, shkruan “Kosovarja”.

Përpos karrierës dyshja njihen edhe për jetën private, duke u shfaqur gjithmonë si të ishin të rinj.

Në përvjetorin e 35 të martesës ajo e uroi burin e saj me pak fjalë por me shumë vlerë.

Ndryshe, në çdo pozë ata shfaqin elegancën e tyre të veçantë.

Këtij urimi nuk i munguan as komentet e ndryshme nga ana e familjarëve dhe miqve. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË