Taulanti dhe Arbnora së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Futbollisti Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora Nuredini po shijojnë pushimet në Dubai.

Nga atje, çifti nuk i kanë kursyer fotografitë në rrjete sociale, përmes së cilave tregojnë se po kalojnë ditët më të mira bashkë.

Në një fotografi që e postoi Arbnora, zbuloi se gjinia e foshnjës që do t’i bëjë prindër është djalë.

Muaj më parë, vëllai i Taulantit, Graniti e fitoi epitetin baba, ai dhe Leonita mirëpritën vajzën Ayana.

https://www.instagram.com/p/B6poF11poBa/?utm_source=ig_web_copy_link

MUND TË JU PËLQEJNË