Këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Demaku, po vazhdon të jetë produktive në karrierën e saj.

Ajo numëron suksese të shumta dhe po vazhdon duke i rezistuar kohës të jetë nga më të pëlqyerat, shkruan “Kosovarja”.

Afërdita viteve të fundit u përfol shumë për ndryshimet e dukshme në pamje. Këngëtarja humbi peshë duke i rikthyer linjat trupore si të një njëzet vjeçare.

E nga kjo kohë pozat joshëae dhe paraqitjet me shumë stil nuk munguan nga Afërdita.

Këngëtarja së fundi ka qëndruar në Tajlandë për pak pushim e punë pasi është duke përgaditur klipin e ri.

Ndërkohë ka marrë vëmendje nga Ishulli James Bond, Phuket me pozat e saj atraktive.

Së fundi ka pozuar nga varka duke prezantuar edhe bukurinë përrallore të këtij ishulli të rrethuar me gjelbërim./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË