Françeska Jaçe i ka filluar më herët pozat në bikini.

Ajo prej ditësh po shijon pushimet në bregdeti dhe nuk kishin si të mungonin imazhet provokuese.

Ish banorja e Big Brother edhe në fotografinë e publikuar kësaj radhe nuk i la nën hije format ‘përvëluese’ të cilat çdo herë arrijnë të marrin vëmendje.

“Një mëngjes perfekt” ka shkruar Fraçeska përkrahë imazhit ku shihej teksa shijonte ambientin e mrekullueshëm derisa edhe ajo dukej në formë fantastike dhe mjaft joshës./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË