Këngëtari që i rezistoj kohës duke mbetur në listën e më të suksesshmëve.

Mehdin Përgjeqaj-Meda mbetet idol i shumë personave që i dëgjojnë me ëndje këngët e tij, shkruan “Kosovarja”.

Ai vazhdon të jete aktiv me projekte të ndryshme muzikore, në mbrëmje të ndryshme e ahengje familjare.

Sa i përket jetës private, Meda gëzon një jetë të lumtur me bashkëshorten Lulen e katër fëmijët e tyre.

Merren gjithmonë shembull për raportet që kanë mes vete, harmoninë brenda familjes.
Çifti kohë pas kohe realizojnë imazhe të bukura bashkë, të cilat i ndajnë me publikun.
Së fundi ata kanë marrë një pozë atraktive nga pushimet në Dubai.

Meda kap për beli Lulen, teksa ajo mbanë duart e tij dhe buzëqeshë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË