Këngëtari i famshëm Meda dhe gruaja e tij Lulja po vazhdojnë të jenë një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku shqiptar , shkruan Kosovarja.

Përveq që janë të lumtur përkrahë njëri-tjetrit, ata janë edhe prindër të përkushtuar ndaj katër fëmijëve të tyre.

Meda edhe pse është i angazhuar shumë në jetën profesionale, gjen kohë edhe per familjen e tij, ku kalojnë moment të bukura së bashku.

Disa momente i ndajnë edhe për ndjekësitë e tyre në rrjete sociale, që e shprehin lumturinë përmes atyre imazheve.

Edhe me imazhin e postuar së fundmi bënë të ditur se harmonia e lumtur bashkëshortore, jeta e mbarë dhe e suksesshme, i bënë edhe të fluturojnë.

Kishte komente të ndryshme nga fansat e tyre që i komplimentuan si një familje e bukur, por kishte edhe të tilla që u munduan të bëjnë “shaka” duke komentuar ndryshe./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË