Muajin e kaluar është bërë një vit që kur Arian Daci, djali i vetëm i Nexhat Dacit ndërroi jetë pas një fatkeqësie të ortekut të borës që e zuri në Brezovicë.

Ai las pas vetes gruan dhe dy djemtë, duke iu shkaktuar një dhimbje të madhe që pavarësisht se koha kalon ajo veç po iu shtohet, shkruan “Kosovarja”.

E sot tek sa të gjithë çiftet e dashuruara urohen e shkëmbejnë dhurata njëri me tjetrin, Merita nuk kishte si të mos kujtonte momentet e dashurisë me bashkëshortin e ndjerë.

‘Përgjithmonë dashuria e tij’ shkruan Merita sipër imazhit që sjellë duke e kujtuar Arianin edhe në këtë datë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË