Vajza e madhe e Shyhrete Behlulit po arrin mjaftë mirë të mbajë syrin e medieve kah ajo.

Njomza është shumë e dalluar si një frizere me duar të arta, ku punën e saj ia besojnë thuajse të gjitha femrat e estradës,shkruan Kosovarja.

Në çdo paraqitje Njomza kujdeset edhe për vete ku gjithmonë kujdeset të vie plotë sharmë dhe elegancë duke na mahnitur me bukurinë e saj.

Përveç jetës profesionale ajo i kushton kohë të veçantë edhe njerëz të fami8ljës sidomos në data të rëndësishme duke ndarë urimet me të përzemërta për ta.

Sot feston ditëlindjen kunata e saj e ajo u kujdes t’ia zbukurojë ditën me këto fjalë të ëmbla./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË