Ardit Gjebrea e ka publikuar një imazh emocionues.

Këngëtari i njohur shqipar, Ardit Gjebrea, i ka prekur ndjekësit e tij me postimin e fundit.

Ai në Instagram e ka publikuar një foto të fëmijëve të tij dhe në të shihen duke u përqafuar teksa motra nuk mund të largohet nga vëllai të cilin ka shkuar ta përcjell në aeroport.

“Ai momenti kur përcjell vëllain në aeroport dhe nuk ndahesh dot…”, ka shkruar Gjebrea pranë postimit të fotografisë.

MUND TË JU PËLQEJNË