Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e njohur nga Shqipëria.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për format e saj trupore dhe për paraqitjet plot stil, përcjell Orainfo.

Luana është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Sot, ajo ka publikuar disa foto duket u përgatitur për të dal në skenë.

E veshur me fustan të zi e të ngusht, kaq provokuese nuk e kemi parë moti Luana Vjollcan.

MUND TË JU PËLQEJNË