Motrat Musatafa po vazhdojnë të jenë fytyrat më të dashura për publikun.

Ato pëlqehen për zërin e tyre kumbues, po ashtu edhe me këngët e veçanta që iu sjellin audiencës, shkruan “Kosovarja”.

Ndër të tjera, është fiziku i tyre që gjithmonë shfaqen të bukura, elegante dhe me stil të veçantë.

Sot, Safetja përmes një imazhi e vërtetoi që ka një bukuri të mahntishme.

Por ngrit dilema tek të tjerët se me çka po e mirëmban këtë fytyrë, duke treguar që vetëm po rinohet.

Mund ta vlerësoni edhe ju vet këtë imazh të saj. / Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË