Reja e Remzie Osmanit nuk po i ndal fotosesionet në periudhën e shtatzënisë.

Gëzimja pasi gjithmonë paraqitjet elegante, edhe në ditët e shtatzënisë ajo po shkëlqen në fustana të ndryshëm, shkruan “Kosovarja”.

Me barkë të fryrë fytyra e saj ka ndryshuar shumë, duke shkëlqyer gjithmonë.

Edhe në fotografinë e fundit, me një fustan të shkurtër dhe me flokët e saj kaqurrele Gëzimja duket për mësysh. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË