Të gjithë po jetojnë me friken e infektimit me koronavirus, virusit që po e pushton botën.

Në këtë kohë pandemie, njerëzit janë izoluar dhe një pjesë e mirë e tyre po rrijnë me kokë në  telefon, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse në dotë jo fortë të mira, njerëzit nuk po i ndalin postimet. Disa po bëjnë analiza, e disa zgjedhin thjeshtë të postojnë foto, siç është rasti i mbeses së Shyhrete Behlulit, bukuroshes Elira Martinaj.

Elira, është bërë mjaftë e ndjekur në rrjete sociale, ku simpatizuesit e saj shpesh i shpërblen me foto vere edhe në pikë të dimrit.

MUND TË JU PËLQEJNË