Demi Rose ka ‘djegur’ rrjetin me videon e fundit.

Demi Rose me videon e fundit ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e ndjekësve, ajo është shfaqur në bikini njëcopëshe.

Modelja nga Anglia njihet për postimet që në shumicën e rasteve janë provokuese. 24-vjeçarja është xhiruar nga pas dhe të pasmet e saj ‘bombastike’ marrin gjithë vëmendjen.

Demi Rose

Publiée par Kosovarja Video sur Dimanche 14 juillet 2019

Ajo la edhe një shkrim shumë ironizues ku thotë se: “Urryesit do thonë është fotoshop”. /Lajmi.net

MUND TË JU PËLQEJNË