Modelja shqiptare Oriola Marashi është ndër ato femra që nuk e ka problem të pozojë edhe krejt e zhveshur.

Publiku tanimë është mësuar me shfaqjet e saj ekstravagante.

Oriola Marashi po merr një vëmendje të madhe për shkak të bukurisë së saj si dhe formave trupore që po ‘thyejnë’ rrjetin sa herë që modelja del hapur për publikun.

Ajo është modele mjaft e kërkuar në fushën e modelimit dhe jo vetëm në vendin tonë, por edhe nivele ndërkombëtare.

Së fundmi ajo ka pozuar në jaht nga Spanja, ku ka ekspozuar hapur format trupore me bikini, e që menjëherë është pritur me ‘gojë hapur’ nga publiku.

Kujtojmë që para pak kohësh ajo sfidoi për markën e njohur ndërkombëtare ‘Guess’ .

MUND TË JU PËLQEJNË