Pas Norës dhe Robertit, Loredanes dhe Mozzikut përflitej se edhe martesës së Getit dhe Marinës i janë prerë këmbët.

Shkas për këto thashetheme thuhej se ishte xhelozia e reperit që e çoi raportin e tyre afër një krize bashkëshortore.

Por siç duket këto konkluzione të gabuara nuk qëndruan edhe gjatë, shkruan “Kosovarja”.

Çifti i njohur sot si asnjëherë tjetër dëshmuan se lidhja e tyre po funksionon siç duhet.

E ulur në prehrin e Getin, Marina tregon dhe zbulon gjithçka./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË