Majlinda Zeka është një nga emrat më të përfolur nga mediet rozë.

Në çdo paraqitje ajo merr vëmendje e sidomos për jetën private, ku pas ndarjes nga Majku të gjithë janë me sytë kah ajo, shkruan Kosovarja.

Bukuroshja duket se e tëra i është përkushtuar djalit Roanit me të cilin ndan shumë imazhe të bukura duke u kënaqur nënë e bir.

Si shumica e kosovarëve edhe Majlinda ka vendosur të izolohet në shtëpi si pasojë e përhapjes së koronavirusit.

E në krahun e saj kush mund të ishte tjetër përveç Roanit i cili është rritur dhe është bërë bukurosh./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË