Edhe Majlinda Zeka përbën një emër mjaft të njohur në botën e shoubizit. Jo rastësisht gëzon gjithë këtë famë, është ish-lidhja me reperin Majk ajo që e afirmoi te publiku.

Por, falë bukurisë që posedon edhe pas ndarjes nga reperi Majlinda vazhdoi të jetë mjaft e ndjekur nga publiku, bashkë me djalin e saj Roanin, që mbeti si shenjë e dashurisë mes çiftit pasi ndanë rrugët, shkruan “Kosovarja”.

Cdo herë kur flitet e shkruhet për Majlinden jepen komplimentet më të mëdha,e kjo jo pa arsye.

Fytyra e saj e bukur dhe linjat trupore kanë qenë dy arsye të mëdha për tu komentuar shpesh nga një masë e gjerë.

E pikërisht këto ditë tek sa shumica e qytetarëve janë vetizoluar, Majlinda ka gjëtë kohën e duhur për të sjellë këtë imazh fantastik.

Andaj, kënaquni duke e shikuar! /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË