Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha është një nga personazhet që eksperimenton mjaft me pamjen dhe veshjen e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku tregon se para 4 vjetësh ka qenë me flokët e saj në ngjyrë origjinale.

“Më mungojnë flokët e mi natyral,”-shkruan Lori krahas fotos së publikuar në rrjete sociale. Mbetet për t’u parë nëse ajo do t’I rikthehet flokëve të saj natyralë dhe me te erret ose jo.

MUND TË JU PËLQEJNË