Loredana Zefi vazhdon të jetë e përfolur në mediat rozë, veçmas pas skandalit në Zvicër.

Por, ajo pavarësisht zërave po vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram, ku shfaqet me flokë kaçurrela, teksa në gjoksin e lartë shkruan :Only cash!

Duket që përmes kësaj fotografie dhe mbishkrimi ajo paralajmëron këngën e re./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË