Linda Halimi ka pak kohë që është bërë nënë.

Linda Halimi menjëherë pas lindjes së vajzës i është përkushtuar profesionit.

Këngëtarja mbrëmë mbajti mbrëmjen e parë muzikore pas lindjes së vajzës, ndërsa për fansat solli disa imazhe në rrjete sociale.

Ajo kishte zgjedhur që në këtë mbrëmje të vishej me fustan të zi, të shkurtër, në të cilin kishte vënë në pah format perfekte trupore, që i ka rikthyer menjëherë pas lindjes.

Për ndryshe, Kaimana është fëmija i parë i Linda Halimit dhe Big D. /Lajmi.net/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË