Këngëtarja, Leonora Jakupi ka shkuar në pushime që disa ditë .

Ajo me sa duket ka shkuar me familjen e saj, dhe po argëtohet.

Në rrjete sociale po publikon postime nga më të ndryshmet, ku mund ta shohim në qytetet po ashtu edhe në pishinë ku po qëndron.

Së fundi, në Instastoryn e saj ka postuar një imazh nga pishina ku shihet veshur vetëm në robdishambër, gjë kjo e rrallë nga artistja.

MUND TË JU PËLQEJNË