Leonita dhe Graniti muaj më parë kanë përjetuar ndjesinë më të mirë.

Çifti për herë të parë janë bërë prindër të një vajze, shkruan “Kosovarja”.

Këtë gëzim të madhe po e shprehin shpeshherë në mënyra të ndryshme, duke publikuar imazhe të shumta të Aynës.

Pa dyshim fotografitë më të veçanta i publikon Leonita duke e veshur me stil vajzën qysh në ditët e para të lindjes.

Në imazhet e fundit shihet që ajo ka qëndisur emrin e saj edhe në rroba.

Duke e konsideruar si engjëll kështu edhe e vesh Aynën./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË