Tashmë të gjithë e njohin atë.

Leonita Xhaka është gruaja e futbollistit të njohur, Granit Xhakës.

Me veshjet e saj plot stil ajo është shumë e përfolur si nga mediat kombëtare ashtu edhe nga ato të huaja.

Çifti tani po presin të bëhen prindër për herë të parë dhe gjatë kësaj kohe ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet e ajo që mori vëmendjen është barku i saj i fryrë./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË