Është ndër nuset më të komentuara të estradës, e cila në çdo paraqitje mahnitë me stilin dhe qëndrimin, shkruan Kosovarja.

Learta bën jetë luksoze dhe shumë të lumtur pranë njerëzve të dashur, e që çdo lëvizje e saj është në fokusin e medieve, kjo nga që u bë reja e këngëtares më të kërkuar të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Që nga paraqitja e parë, shihej se i kushtonte rëndësi të madhe veshjes, gjithmonë duke u parë me firmato, madje edhe kësaj here ku duket shumë sportive.

E për më shumë, flet vet imazhi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË