Këngëtarja e njohur Violetë Kukaj është një emër shumë i përmendur në mediat rozë.

Sidomos për jetën private ajo është komentuar mjaft shumë rreth ndarjes me burrin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Pas këtij rasti Violeta ka qenë e heshtur për një kohë në profesion e saj.

E, këtë vit këngëtarja është rikthyer fuqishëm në skenë me projekte të shumta.

Përveç këngëve rëndësi të madhe i kushton edhe dukjes fizike, duke u shfaqur e mrekullueshme.

Në këtë fustan plot ndriques dhe grim perfekt Violeta shkëlqen me pamjen e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË