Vesa Luma ka publikuar një foto interesante, dhe më interesante ka qenë reagimi i bashkëshortit të saj.

Vesa Luma ka shfrytëzuar vikendin për pak relaksim, këngëtarja ka ndarë një foto nga vaska ku shihet e mbuluar me baltë nga koka deri te këmbët.

Në këtë foto nuk ka munguar as komenti i bashkëshortit të saj, Big Basta i ka propozuar asaj të mos lahet. “Mos u laj këto ditë fare” kishte shkruar këngëtari.

Kujtojmë se tash e disa vite Big Basta, Vesa dhe biri i tyre Liani janë duke vazhduar jetën në Zelandën e Re.

MUND TË JU PËLQEJNË