Remzie Osmani është ndër këngëtaret e rralla që nisi karrierën në moshë shumë të re e që nga atëherë nuk po ndalet por po e vazhdon pasionin e saj më shumë vullnet.

Brenda këtyre viteve në skenë ajo arriti ti bëjë për vete thuajse gjithë shqiptarët kudo që gjinden duke sjellë hite të shumta, shkruan Kosovarja.

Që ka një numër të madh fansash është më së e ditur të cilët ia shprehin dashurinë në çdo paraqitje të saj duke e mbështetur dhe duke e komplimentuar për çdo paraqitje që ajo e bën.

Sigurisht për të kjo është gjë vlen shumë, saqë edhe me ndjekësit ndau një imazh që ishte një portret i saj e pikturuar nga fansat./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË