Modelja shqiptare me famë botërore, Arbenite Ismajli tërheq sërish vëmendjen e mediave rozë.

Modelja njihet për bukurinë edhe sharmin e saj në çdo paraqitje para publiku, shkruan “Kosovarja”.

Linjat perfekte trupore të Arbenitës bëjnë që modelja të jetë imazh i shumë brendeve të njohura botrorë.

Modelja nuk heziton asnjaherë që jetën dhe karieren e saj ta ndajë me ndjekësit e saj.

Në foton e fundit të publikur në llogarinë e saj në Instagram modelja ka marrë një pozë atraktive pa ngjyra.

Një detai i cili bie në sy është se Arbenita ka veshur vëtem një bluzë duke zbuluar pjesët intime të trupit.

E këtë imazh ajo e ka arsyetuar me një mbishkrim “ Nëse pyesni veten pse pashë në atë mënyrë .. kam një gërvishtje të kuqe në syrin tim” shkroi bukuroshja krahas fotografisë.

Kujtojmë se Arbenita është e dashura e reperit nga Gjilani Fero, lidhja me të cilin ka pasur thashesheme të vazhdueshme kinse ata janë ndarë.

Mirëpo, çifti i kanë hedhur poshtë të gjitha dyshimet pasi shumicen e kohës janë bashkë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË