Vjollca Haxhiu është këngëtare mjaftë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo vazhdon të jetë ndër personazhet më të kërkuara për ahengje e mbrëmje të ndryshme muzikore brenda e jashtë vendit, shkruan Kosovarja.

Secilës paraqitje mundohet ti kushtojë rëndësi të veçantë, edhe pse ndonjë dështon në kombinime ajo prapë arrin të jetë në ballina të medieve rozë.

Pas shpërndarjes së koronavirusit të gjitha fytyrat publike janë izoluar në shtëpi por këtij ‘sugjerimi’ nuk po i përmbahet Vjollca.

Ajo ndau një imazh rrugëve të Gjermanisë duke sjellë një kombinim interesant dhe stil unik.

Siç duket paraqitjet e saja po i lënë pa mend të gjithë, e më së miri vërehet në imazhin në vazhdim! /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË