Shpejtësia për shumë njerëz është tërheqëse andaj këtë kënaqësi mundohen ta arrijnë gjatë vozitjes.

Një video është publikuar në rrjetin social Instagram, ku nga mbishkrimi tregohet se kush është vozitësi.

E siç duket ai është një kosovar, i cili shihet duke vozitur me shpejtësi mjaftë të madhe dhe po ashtu duke e dëgjuar reperin kosovar 2 Ton.

Nga kjo video shihet se si vozitësi shpejtësinë e arrinë deri në 306 km/h brenda pak sekondave./Indeksonline/.

https://www.instagram.com/p/B7lTXCPqYhF/?utm_source=ig_web_copy_link

MUND TË JU PËLQEJNË