Që prej daljes së parë në skenë, Shyhreti Behluli arriti ti fitojë zemrat e të gjithëve. Ajo, u bë e dashura e publikut, e e tillë mbetet edhe sot e kësaj dite.

Me këngët dhe zërin e saj të ëmbel, arrin të jetë ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore, shkruan “Kosovarja”.

Kur është fjala për personazhet që kanë emër në skenën tone, natyrisht që zgjohet kureshtja të dihet se si janë dukur ata kur nuk e kishin këtë impakt që e kanë sot.

Në rrjete sociale po qarkullon një fotografi në të cilën Shyhretja po duket krejtësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim së fundi.

E veshur thjeshtë, pa grim, por duket tejet e lumtur pranë bashkëshortit të saj.

MUND TË JU PËLQEJNË