Është padyshim ndër më të komentuarat e medieve rozë, kjo nga që është reja e këngëtares më të kërkuar në estradë, Shyhrete Behlulit, shkruan Kosovarja.

Por tashmë Learta njihet për publikun edhe si vet këngëtare e muzikës klasike, e që gradualisht ka filluar t’i rikthehet pasionit të saj.

Ajo është tejet aktive në rrjetet sociale e që në çdo imazh që poston, është vërtetë rrezatuese.

Por, ishte koha para se Learta të bëhej e njohur, koha kur ajo pozonte pa grim dhe nuk e kishte fare problem një gjë të tillë.

E këtë do ta shihni në imazhin në vazhdim./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË