Vesa Luma para pak ditëve solli këngën e re “S’paska qenë e shkrume”.

Në këtë projekt këngëtarja shqiptare, Vesa Luma ka bashkëpunuar me këngëtarin, Denik Prizreni, shkruan lajmi.net.

E sot, Vesa ka publikuar një video të djalit, Lianit teksa shfaqet pranë pianos dhe këndon skëngën e re të saj.

“#spaskaqeneeshkrume me plot Ndjenje ”, ka shkruar ajo.

Vesa është e martuar me reperin, Big Basta të cilët tashmë janë zhvendosur në Zelandë të Re dhe kanë vetëm një djalë.

E projektin e ri, Vesa e realizoi në trojet shqiptare dhe bëri rikthimin e saj në muzikë pas një kohe të gjatë. /Lajmi.net/

Djali i Vesa Lumës

Publiée par Albania Viral sur Samedi 30 mars 2019

MUND TË JU PËLQEJNË